Nga Parisi me gjoksin hapur, Enca provokon ndjekësit

Enca është këngëtarja që merr vëmendje me imazhet e saj që poston.

Madje ajo njihet edhe si provokuese dhe di si t’i nxisë ndjekësit e saj.

Përsëri ka provokuar me imazhet e saj të fundit të cilat i ka publikuar në profilin e saj Instagram.

Nga Parisi ajo ka postuar imazhe me fustanin e hapur tek gjoksi.

Enca është këngëtarja me përmasat e saj të bollshme.

Ajo është aktive edhe në muzikë dhe këngët e saj gjithmonë arrinë të bëhen hite.